Hej!

Podobnie jak Ty lubimy przygody. Czasem w miejskiej dżungli, czasem blisko natury. Jesteśmy szczególnymi pasjonatami kajakarstwa, a nasz projekt wycieczek kajakowych w Gdańsku zajął II miejsce w konkursie Tourism Trends Awards w kat. Debiut Roku 2016.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją do odkrywania piękna Gdańska i okolic nie tylko z kajaka. Organizujemy wycieczki i przygody dla grup i osób indywidualnych.

Wybieramy interesujące lokalizacje i miejsca, które czasem znają tylko nieliczni mieszkańcy. Mamy nadzieję, że przeżyjesz z nami niezapomnianą przygodę!

Milena & Jędrzej
Założyciele projektu Around Gdansk i Gdańsk z Kajaka

 

Poznaj nasz zespół

Nr 1 na TripAdvisor


Zostaliśmy wyróżnieni w serwisie TripAdvisor jako najlepsza wodna atrakcja w Gdańsku i na Pomorzu.


Tourism Trends Award


Nasz projekt Gdańsk z Kajaka zajął drugie miejsce w finale konkursu Tourism Trends Award 2017.


Gdańska Organizacja Turystyczna

Jako członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej z przyjemnością promujemy Gdańsk jako cel podróży turystycznych i biznesowych na arenie zagranicznej.


Centrum kajakarstwa morskiego w Szwecji

Zapraszamy do naszej przystani kajakowej w samym sercu Archipelagu Sztokholmskiego w Szwecji, czyli wśród jakiś 30 tysięcy wysp i wysepek. Odkryjcie Bałtyk jakiego nie znacie! Nasza baza znajduje się u wrót archipelagu, a idylliczne miasteczko Vaxholm to jego nieoficjalna stolica. To wspaniała destynacja na wyprawę kajakową, szkolenie z kajakarstwa morskiego oraz wakacje w kajaku.

Skärgårdens Kanotcenter KAYAKS & OUTDOOR →